O nás - Predstavenie spoločnosti

TECHMATIC s.r.o.  je projektovo-výrobná spoločnosť, ktorá vďaka dynamickému rozvoju neustále rozširuje svoje podnikateľské portfólio. Silnou stránkou spoločnosti je flexibilita a rýchle dodacie lehoty.

Naši inžinieri disponujú viacročnými skúsenosťami, na vynikajúcej úrovni ovládajú 3D strojárske CAD-CAM systémy, čím zvyšujú efektívnosť inžinierskej práce. Hlavnou činnosťou spoločnosti na začiatku bol návrh, výroba a dodávka komplexných dopravníkových systémov a strojárskych konštrukcií.

Neustálym vývojom sme získali skúsenosti a preto v súčasnosti sa už zaoberáme konštrukciou a výrobou častí strojov a zariadení, výrobou nástrojov a výrobou foriem na lamináciu a vstrekovanie.

S komplexnými riešeniami FEDRIGA Group dopravníkových systémov poskytujeme automatizáciu liniek v  oblasti spracovania a triedenia kovového odpadu v automobilovom priemyslu a šrotového hospodárstva, zabezpečujeme manipuláciu sypkého a pevného materiálu pre kovo-pracujúci, chemický a poľnohospodársky priemysel. Skupinu FEDRIGA Group zastupujeme výhradne na slovenskom, českom, maďarskom a poľskom trhu.

 

 

Hlavným cieľom spoločnosti naďalej zostáva maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov, priebežné rozvíjanie našich služieb a výrobkov s dôrazom na výbornú kvalitu a dobrú cenu.